Copyright 2020 - Meblomat

Eleganckie i atrakcyjne cenowo meble hotelowe

Jako doświadczony producent wysokiej klasy mebli stylowych oferujemy Państwu gotowe zestawy mebli hotelowych z możliwością swobodnej modyfikacji pod dany obiekt. Goście oczekują dziś od hotelowych wnętrz wyjątkowej elegancji i komfortu, lecz bez przesadnego przepychu. Daje im to poczucie luksusu i usług świadczonych na najwyższym poziomie. Ważne jest, aby meble hotelowe były zarówno piękne, jak i funkcjonalne. Z myślą o potrzebach oraz oczekiwaniach naszych Klientów przygotowaliśmy kilka różniących się stylem modeli. Kolekcje Salzburg oraz Werona zadowolą tradycjonalistów. Posiadają one charakterystyczne dla staromodnych mebli wzornictwo i detale. Modele Mocca oraz Kent to elegancja i styl w nowoczesnym, minimalistycznym, wydaniu. Wyróżniają się one brakiem zdobień oraz prostą linią.

Meble hotelowe z najlepszych materiałów

Bez względu na wybrany styl wykonania naszych mebli hotelowych, do ich produkcji używamy jedynie najlepszych materiałów, w tym litego drewna oraz oklein naturalnych, które nadają im klasyczny i elegancki wygląd. Dbamy także o każdy element, który je zdobi. Nasze meble hotelowe sprawią, że Państwa goście poczują się wyjątkowo i z pewnością będą chcieli wracać. W skład naszych zestawów, które mogą Państwo dowolnie modyfikować, wchodzą krzesła, stoły, szafy, toaletki, łóżka, lustra, a także wiele innych elementów, które nadadzą pomieszczeniom klasy i uroku. Jeśli pragną Państwo zaopatrzyć się w dobrej jakości meble hotelowe w atrakcyjnej cenie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Kolekcja mebli hotelowych obejmuje m.in.:

  • stoły,
  • krzesła,
  • łóżka,
  • szafy,
  • toaletki,
  • lustra i wiele innych elementów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy właścicieli hoteli oraz pensjonatów. Oferujemy korzystne warunki współdziałania oraz atrakcyjne ceny.

Kontakt telefoniczny w sprawie mebli hotelowych +48 44 685 30 80.

Poniżej prezentujemy Państwu przykładowe aranżacje pomieszczenia hotelowego z wykorzystaniem Naszej kolekcji mebli.